PASĀKUMA PLĀNS

Dotajā brīdi ir izveidota pasākuma koncepcija, bet gala plāns tiks sastādīts organizēšanas gaitā, pieņemot draudžu vadītāju piedāvājumus un ieteikumus.

KONCEPCIJA

1.Kopīga Dieva slavēšana un pielūgsme ar dziesmām dažādu kristīgo slavēšanas grupu un apvienotā kora vadībā.

2.Dažādu konfesiju garīgo vadītāju un sabiedrībā pazīstamu cilvēku īsas uzrunas un lūgšanas viņu vadībā par konkrētām tēmām.

3. Latvijas mācītāju un garīgo vadītāju privātas aizlūgšanas par sanākušo cilvēku garīgo, emocionālo un fizisko veselību un labklājību. Katrs varēs saņemt personīgu aizlūgšanu par savām vajadzībām!

Ir idejas un piedāvājumi? Rakstiet vai zvaniet!

ORGANIZĒŠANA

Organizēsim autobusus no Latvijas reģioniem un pilsētām, kā arī daļēji segsim autobusu īres izmaksas. Organizēsim tā, lai 20. oktobrī, pasākuma norises dienā, Skonto halles apkārtnē varētu novietot transporta līdzekļus bez maksas. Augstākajai garīdzniecībai būs pieejams VIP stāvvietas Skonto halles teritorijā.

Organizēsim reklāmas kampaņu pirms lūgšanu sapulces. Esam iespieduši informatīvus flaijerus un afišas, kuri redzami šeit titullapas veidolā. Vari tos saņemt bez maksas un izplatīt savā draudzē kā informāciju par gaidāmo notikumu. Reklāmas flaijerus izplatīsim visās Rīgas pastkastēs un iespējams arī Latvija pilsētās. Izvietosim reklāmas banerus pieturās un speciālajās afišu vietās Rīgā. Visām Latvijas kristīgajām draudzēm tiks izsūtīti ielūgumi uz pasākumu.

Ir noīrēta Skonto halle ar 8000m2. Ietilpība ir 5000 - cilvēki. Tiks īrēta skatuve, gaismas tehnika un apskaņošanas aparatūra, kā arī apkalpojošais personāls. Hallē tiks uzturēts siltums pēc nepieciešamības.Tiks piesaistīta profesionāla apsardzes firma kārtības nodrošināšanai. Tāpat kārtības kalpošanā tiks piesaistīti brīvprātīgie kalpotāji.

Draudžu vadītājiem būs iespēja Skonto halles palīgtelpās baudīt kopīgas uzkodas un sadraudzību.

Kaut pasākums oficiālais sākums paredzēts 14:00, neformāli sāksim jau ātrāk un iesildīsim atmosfēru.

Pēc jūsu vēlēšanās un uzaicinājuma organizēsim lūgšanu sapulces organizatoru ierašanos jūsu draudzē, lai informētu un atbildētu uz jautājumiem par gaidāmo notikumu.